piątek, 30 maja 2014

Prolog

Zwiastun:Prolog

Świat. Nie taki zwyczajny jak nam się wydaję. Są ciągłe tajemnice i sekrety. Ciągła walka dobra i zła. Wszystko ma swoje miejsce na świecie i napisaną historię przez los. Jednak czy los może się zmienić? Czy można oszukać przeznaczenie, które jest już napisane przez los? Śmierć, która czeka na każdym kroku. Miłość, która może zmienić nas jak i zniszczyć. Prawda, która zabija i sekrety, które powodują niszczenie samych siebie. Czy da się wszystko oszukać i być szczęśliwym? A może scenariusz napisany przez los nie da się zmienić? Czy da się oszukać przeznaczenie?

Bohaterowie:

Diana Black - 19-sto letnie dziewczyna. W wieku 13-stu lat została adoptowana przez swoich rodziców, którzy ją kochają. W swoim życiu poznała swoją najlepszą przyjaciółkę. Jednak scenariusz napisany przez los pobawił ją bardzo dużo.
Harry Styles - 20-sto letni chłopak. Jest Upadłym aniołem. Jego życie nie jest kolorowe. Wręcz przeciwnie jest szare i ponure. Nigdy nie gra far. Według jego on piszę scenariusz swojego życia jak i innych. Jego cel? Pozbyć się Diany ze świata żywych. Czy mu się uda?

Alex Green - 20-sto letni chłopak. Jest aniołem stróżem Diany. Pilnuję jej bezpieczeństwa. Jej nowy przyjaciel, który broni ją przed Harry'm. Jego celem jest zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa, miłość i szczęście. Jednak nie przewidział jednego. Nie przewidział, że ona się zakocha w kimś w kim nie powinna.
Inni:
Zayn Malik - 21 letni przyjaciel Harry'ego. Jest upadłym aniołem jak on. Uwielbia dobrą zabawę i uwielbia pomagać przyjacielowi. Jednak w jednym będzie chciał mu przeszkodzić. Ich przyjaźń przejdzie wielką próbę.______________________________________________--
Rozdział I już w sobotę :)

3 komentarze:

 1. Kurde...Kurde...Kurde *,*
  Świetny zwiastun i prolog taki wciągający.!
  Mmm...Harry <33
  Aww...Alex ( Justin) <33
  Kocham ich obu i czytam dopiero pierwszy raz takiego bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwiastun zajebisty czekam na następne rozdziały!

  OdpowiedzUsuń