czwartek, 4 sierpnia 2016

Jest nadzieja

Witam. Dawno mnie tu nie było i pewnie nikogo tu już nie ma. Jednak mam nadzieję, że ktoś tu jest i przeczyta to co chce wam napisać. Postaram się nie zająć wam dużo czasu. Jest mi mega przykro, że nie dodawałam rozdziałów, że zaniedbałam tego bloga, że zaniedbałam was. Pewnie na nic wam moje wytłumaczenie. Nie będę wam wciskać kitu, że nie miałam czasu. Powód jest inny. Zastanawiacie się pewnie jaki mogłam mieć powód? No cóż szczerze mówiąc chyba się wypaliłam. W głowie rodzą mi się nowe pomysły, których nie umiem ująć w słowa. Nie umiem z głowy przerzucić ich na "papier". Sprawia mi to trudność. Każda moja próba kończy się z niepowodzeniem, co wprowadzało mnie w złość. Pisanie zdania, a następnie usuwanie go. Błędne koło. Przez rok nie umiałam nic, a nic napisać. Żałosne, ale taka jest prawda.  Przepraszam was za to. Pewnie jesteście ciekawi jak potoczyły się losy bohaterów? Czy Anioł Ciemności został pokonany, czy Diana dała radę? Czy Harry się zmienił i dostał skrzydła? Czy są razem? A może myślicie, że Harry nadal wykorzystywał Dianę i jej naiwność? Cóż mogłabym wam tu wszystko napisać, ale po co? Skoro nikogo tu już nie ma, ale jeśli się znajdzie jedna osoba, która czekała aż wrócę mogę tej osobie powiedzieć jedno. Chcesz poznać dalsze losy Diany i Harry'ego? Możesz je przeczytać sama. Tak zgadza się chce wrócić do pisania, ale czy mi się uda? Nie mogę tej osobie dać 100% pewności. Mogę jedynie zapewnić, że będę się starała. Jednak rozdziały nie będą pojawiać się tu. Tylko na moim koncie na wattpadzie <klik> Opowiadanie zacznę od pierwszego rozdziału, tak dla przypomnienia fabuły i o co w tym wszystkim chodziło.

2 komentarze:

 1. Nareszcie.Jednak nadzieja nie jest do końca matką głupich, a na pewno nie naiwnych- dziękuję Ci za to. Nie wiem czy zechcesz pisać dalej, ale jeśli tak sprawisz mi ogromną przyjemność.
  Ps. Przestań wątpić w siebie, bo masz talent (w porównaniu z moim beznadziejnie napisanym komentarzem to widać).
  ~Whisper

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wsparcie. Będę się starała aby napisać dobre rozdziały na wattpadzie. Na razie wstawiam tam 1 część, a później mam zamiar pisać drugą

   Usuń